دسترسی سریع

 

« مشتری به کیفیت می اندیشد و ما به بهبود مستمر کیفیت »

 

    شرکت تحقیقات و توسعه صنعتی زانیج یک شرکت دانش بنیان می باشد که فعالیت خود را بر روی تحقیقات کاربردی در زمینه طراحی و ساخت قطعات ، مجموعه ها ، سیستم ها ، تجهیزات و ماشین آلات خاص صنعتی متمرکز نموده است . این شرکت دارای بیش از 25 سال سابقه و تجربه مفید در حوزه فعالیت خود می باشد . متخصصان و پرسنل این شرکت شعار " دقت ، کیفیت ، ظرافت " را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده اند .

     شرکت تحقیقات و توسعه صنعتی زانیج  با مأموریت تحقیقات کاربردی در طراحی و ساخت سیستم ها و ماشین آلات خاص و تک منظوره صنعتی ، در اجرای باور راسخ خود مبنی بر « اصالت دادن به مشتری » بر آن است تا با تکیه بر توانمندی های همکاران ، ضمن استفاده مناسب از منابع موجود در چهار چوب قوانین و مقررات ، سیستم مدیریت کیفیت خود را مبتنی بر الگوی  استاندارد ISO9001:2008 و OHSAS 18001:2007 در حوزه کل فعالیت های سازمان بنا نهاده و بر همین اساس روؤس خط مشی کیفیت ذیل را سر لوحه کار خود اعلام می‌ دارد :

1 - افزایش رضایت مشتریان از طریق شناسایی و تامین به موقع نیازهای آنان .

2 - افزایش مشارکت کارکنان و بالا بردن سطح رضایت آنان به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت .

3 - اثر بخشی و بهبود مستمـر کیفیـت با ایجاد تعامل موثر با مشتریان و تامین‌کنندگان به منظور بهینه ‌سازی فرآیندها .

4 - ارتقاء دانش و مهارت های کارکنان از طریق آموزش های مورد نیاز .

مهمترین اخبار

سامانه بهبود کیفیت خواب

سامانه بهبود کیفیت خواب

این دستگاه تلفیقی از روش های غیر تهاجمی را برای درمان بی خوابی و بهبود خواب مورد استفاده قرار می دهد. سرمایش و گرمایش قسمت پیشانی (Frontal and/or Prefrontal Cortex Hypothermal Therapy)، نور درمانی (Light Therapy) و تحریک شنوایی (Auditory Stimulation)، روش های غیر تهاجمی بکار گرفته شده در این سامانه می باشند. این سامانه علاوه بر بهبود خواب، تأثیر بسزایی نیز در بهبود خلق و خو (Mood) و حافظه (Memory)، دارا می باشد.
دستگاه تست شبیه ساز خوردگی ضدیخ

دستگاه تست شبیه ساز خوردگی ضدیخ

دستگاه تسـت یونیـورسال شبیـه ساز شـرایط خـوردگی مـایع خنـک کننده ( ضـد یخ ) موتـور انـواع خـودروهای مختلف ( Simulated Service Corrosion Testing of Engine Coolant ) مدل - PND۴۶۹۶ ZND ۲۰۱۷ SSCTEC مطابق با استاندارد ملی ایران INSO ۴۶۲۶ و استاندارد ASTM ۲۷۵۰ طراحی و ساخته شده است و کلیه الزامات و نیازمندی های قید شده در استاندارد های مذکور را پوشش می دهد .
دستگاه یونیورسال تست لولای درب جانبی خودرو.

دستگاه یونیورسال تست لولای درب جانبی خودرو.

دستگاه تست یونیورسال مدل PND ۴۶۹۷ – ZND ۲۰۱۸ UHTS جهت انجام تست های عملکردی و دوام انواع لولاهای درب های خودرو های سواری ، طراحی و ساخته شده است . دستگاه مذکور امکان تست عملکردی ( اندازه گیری گشتاور لازم برای باز و بسته شدن لولاهای درب ، میزان افت لولا و درب ) و دوام انواع لولای درب های خودرو سواری را دارا می باشد . به عبات دیگر فیکچسرهای نصب لولا بر روی دستگاه تست قابل تعویض بوده و برای تست هر نوع لولا ، می بایست فیکسچر مناسب آن بر روی دستگاه نصب گردد . در این دستگاه ، شرایط انجام تست مشابه درب خودرو می باشد .
محفظه های برودتی کرایوژنیک

محفظه های برودتی کرایوژنیک

محفظه های برودتی کرایوژنیک نیتروژن مایع. شرکت تحقیقات و توسعه صنعتی زانیج ، برای اولین بار در کشور موفق به طراحی و ساخت محفظه های برودتی با دماهای تا منفی ۸۰ درجه سانتیگراد با استفاده از تکنیک کرایوژنیک(تبخیر مستقیم نیتروژن مایع)گردید .