درباره ما

شرکت تحقیقات و توسعه صنعتی زانیج در سال 1370 به همت تعدادی از متخصصین و مهندسین خلاق و علاقمند به تحقیق و نوآوری آغاز به فعالیت نمود. در سال 1373 در راستای اهداف کلی شرکت و به منظور ارتقاء و بهبود کیفیت در ارائه خدمات مهندسی ، رسما در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی تهران به شماره 108410 اقدام به ثبت نمود. سپس به اخذ مجوز طراحی مهندسی به شماره 12417000087 و مجوز تحقیقات صنعتی به شماره 12417000008 از وزارت صنایع نایل گشت. شرکت پس از گذشت یک سال از دریافت مجوز تحقیقات صنعتی و با توجه به کیفیت و کمیت پروژه ها و تحقیقات انجام شده ، موفق به دریافت پروانه تحقیقات صنعتی به شماره 813192  در زمینه تحقیقات کاربردی در خصوص طراحی و ساخت سیستم ها و ماشین آلات خاص صنعتی ، از وزارت محترم صنایع گردید . ماموریت شرکت تحقیقات و توسعه صنعتی زانیج ، تحقیقات کاربردی در طراحی و ساخت سیستم ها ، ماشین آلات و تجهیزات خاص و معمولاً تک منظوره صنعتی می باشد . لذا محصولات شرکت زانیج همگی سفارشی بوده و بنا به سفارش مشتری و بر اساس نیازمندی ها و مشخصات فنی مورد نظر وی طراحی و ساخته می شوند . طراحی و ساخت سیستم ها ، ماشین آلات و تجهیزاتی که در سطح کشور و دنیا بصورت آماده و با مشخصات فنی نرمال و یا استاندارد قابل تهیه هستند و یا بصورت انبوه تولید می شوند ، خارج از محدوده فعالیت و محصولات این شرکت محسوب می گردند ، مگر آن که مشتری محترم مشخصات فنی خاصی را مد نظر داشته باشد که محصولات موجود در بازار جوابگوی نیازمندی های وی نباشد .

شرکت تحقیقات و توسعه صنعتی زانیج یک شرکت دانش بنیان می باشد که فعالیت خود را بر روی تحقیقات کاربردی در زمینه طراحی و ساخت قطعات ، مجموعه ها ، سیستم ها ، تجهیزات و ماشین آلات خاص صنعتی متمرکز نموده است . این شرکت دارای قریب به 30 سال سابقه و تجربه مفید در حوزه فعالیت خود می باشد . متخصصان و پرسنل این شرکت شعار " دقت ، کیفیت ، ظرافت " را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده اند. شرکت تحقیقات و توسعه صنعتی زانیج  با مأموریت تحقیقات کاربردی در طراحی و ساخت سیستم ها و ماشین آلات خاص و تک منظوره صنعتی ، در اجرای باور راسخ خود مبنی بر « اصالت دادن به مشتری » بر آن است تا با تکیه بر توانمندی های همکاران ، ضمن استفاده مناسب از منابع موجود در چهار چوب قوانین و مقررات ، سیستم مدیریت کیفیت خود را مبتنی بر الگوی  استاندارد ISO9001:2008 و OHSAS 18001:2007 در حوزه کل فعالیت های سازمان بنا نهاده و بر همین اساس روؤس خط مشی کیفیت ذیل را سر لوحه کار خود اعلام می‌ دارد :

1 - افزایش رضایت مشتریان از طریق شناسایی و تامین به موقع نیازهای آنان .

2 - افزایش مشارکت کارکنان و بالا بردن سطح رضایت آنان به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت .

3 - اثر بخشی و بهبود مستمـر کیفیـت با ایجاد تعامل موثر با مشتریان و تامین‌کنندگان به منظور بهینه ‌سازی فرآیندها .

4 - ارتقاء دانش و مهارت های کارکنان از طریق آموزش های مورد نیاز .

دانلود رزومه شرکت

طراحی و ساخت دستگاه ها و سیستم های تست و کنترل مرغوبیت طبق استاندارد های مورد نظر 

طراحی و ساخت دستگاه ها و تجهیزات خاص مهندسی پزشکی به ویژه دستگاه های پزشکی هسته ای 

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و سیستم های خاص و تک منظوره صنعتی

طراحی و ساخت انواع سیستم هـای خاص کنترل و هدایت الکترونیکی ، کامپیوتری و اتوماسیون صنعتی

مشاوره صنعتی

طراحی و اجرای انواع نرم افزار های خاص صنعتی و پزشکی

شرکت تحقیقات و توسعه صنعتی زانیج با دارا بودن کادر علمی و فنی مجرب و کارآزموده ، تحقیقات کاربردی خود را در زمینه های زیر متمرکز نموده است

30

سال سابقه درخشان

185

محصول سفارشی و عمومی

60

همکاری موفق با شرکت‌های دولتی و خصوص

11

اختراع ثبت شده داخلی و بین‌المللی

اعضا هیئت مدیره

آشنایی با تیم ما

پیمان عنایتی
​​​​​​​مؤسس ، مدیر عامل و مدیر ارشد طراحی

دانلود رزومه

نیلوفر ثقفی
رئیس هیئت مدیره و
​​​​​​​مدیر حقوق و قراردادها

دانلود رزومه